To co dzieje sie w naszym przedszkolu dodatkowo .........
Kindori

Język angielski

Języka angielskiego dzieci uczą się poprzez piosenki i zabawy. Podczas zajęć wykorzystywane są metody aktywizujące, które angażują dzieci do wspólnego i indywidualnego zdobywania wiedzy

Logopedia

Dzieci z naszego przedszkola objęte są opieką logopedyczną. Zajęcia logopedyczne mają na celu: - usprawnianie funkcji warunkujących prawidłowy przebieg nauki mowy i mówienia - prowadzenie ćwiczeń kształtujących prawidłową mowę

Gimnastyka korekcyjna

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w grupach najstarszych. Zapewnia wszechstronny rozwój fizyczny. Celem zajęć jest kształtowanie nawyku prawidłowej postawy i eliminowanie wady postawy.

Rytmika

Zajęcia prowadzone są dwa razy w tygodniu w każdej grupie wiekowej. Podczas zajęć dzieci uczą się różnych piosenek, rozwijają poczucie rytmu oraz poznają różne gatunki muzyki.

Aktywne dziecko

Kindori

Zajęcia edukacyjne

Zajęcia edukacyjne prowadzą do realizacji celów wychowania przedszkolnego, określonych w podstawie programowej. Nasza codzienna praca ukierunkowana jest na wielostronny rozwój dziecka zgodnie z jego wiekiem i możliwościami. Stosujemy różne metody i formy pracy pozwalajace na połączenie aktywności dziecka z działaniem i przeżywaniem. Pozwala to na zrozumienie i utrwalenie wiedzy i zdobytych umiejetności oraz na wielokierunkowy rozwój dziecka. Uczymy dzieci samodzielności, kreatywnego myślenia i działania, oraz zdrowego trybu życia. W codziennej pracy wykorzystujemy elementy nowoczesnych metod i form pracy, które zapewniają wychowankom atrakcyjny i twórczy sposób na osiągnięcie sukcesów rozwojowych.

Akcje

Dzieci z Naszego Przedszkola biorą udział w licznych akcjach charytatywnych np. "Zbiórka zabawek", "Szlachetna Paczka", "Zbiórka karmy dla zwierząt".

Nasz ogród

To nasz ogród kolorowy, wesoły, przestrzenny, kwitnący i pachnący czterema porami roku, który jest naszą dumą. Kwiaty w naszym ogrodzie kwitną od początku wiosny do późnej jesieni tworząc zawsze wielobarwny bajkowy nastrój. Dzieci mają niepowtarzalną okazję do obcowania z pięknem natury. Obserwują zmiany zachodzące w przyrodzie, cykliczność pór roku. Uczą się nazw wielu roślin, gdyż większość z nich w naszym ogrodzie posiada tabliczki znamionowe.

Programy i projekty

Realizujemy liczne projekty edukacyjne takie jak: „Mamo, tato co wy na to”; „Czyste powietrze wokół nas”, „Cała Polska czyta dzieciom”, „Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury”; programy własne nauczycieli.

obejrzyj nasz film promocyjny

Grupy w przedszkolu

Grupa dzieci 3 – letnich.
Nauczycielki prowadzące grupę: lic. Barbara Janaszewska oraz lic. Marta Adamiak.
Pomoc nauczyciela: Danuta Kubacka, Paulina Sutkowska
Kontakt do nauczycielek: krolewnasniezkagr.1@onet.eu
Grupa dzieci 3,4 – letnich.
Nauczycielki prowadzące grupę: mgr Marzena Achtenberg oraz mgr Katarzyna Jarysz.
Pomoc nauczyciela: Anna Ratajczak - Krąkowska, Irena Napieralska.
Kontakt do nauczycielek: krolewnasniezkagr.2@onet.eu
Grupa dzieci 4 – letnich.
Nauczycielki prowadzące grupę: mgr Magdalena Szulczyńska - Szeffler oraz lic. Maja Niezborała.
Pomoc nauczyciela: Natalia Witek.
Kontakt do nauczycielek: krolewnasniezkagr.3@onet.eu
Grupa dzieci 5 letnich.
Nauczycielki prowadzące grupę: mgr Natalia Ścigacz oraz mgr Magdalena Dworzyńska.
Pomoc nauczyciela: Monika Ochmańska.
Kontakt do nauczycielek: krolewnasniezkagr.4@onet.eu
Grupa dzieci 5,6 – letnich.
Nauczycielki prowadzące grupę: mgr Maria Stelmaszyk, Wanda Frąckowiak oraz mgr Ewa Gajewska.
Pomoc nauczyciela: Agnieszka Janik.
Kontakt do nauczycielek: krolewnasniezkagr.5@onet.eu
Grupa dzieci 5,6 – letnich.
Nauczycielki prowadzące grupę: mgr Anna Bańkowska oraz mgr Dominika Golenia.
Pomoc nauczyciela: Joanna Delikta.
Kontakt do nauczycielek: krolewnasniezkagr.6@onet.eu
LICZBA DZIECI W PRZEDSZKOLU
wYCIECZEK ROCZNIE
LICZBA ODDZIAŁÓW
nauczycieli
September 30, 2021 at 08:00 AM

Odliczamy do Dnia Chłopaka !!!!

Hours
Minutes